Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), färglitografi, "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad Roland S. p.t. 71., bildmått ca 53,5x33,5 cm
Ingår i temaauktion "Nautica"
Ej examinerad ur ram
759321
2020-04-12