Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), färglitografi, "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad Roland S. p.t. 71., bildmått ca 53,5x33,5 cm

Ingår i temaauktion "Nautica"

Ej examinerad ur ram

759321

2020-04-12