Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, skiva i sten, dekor av intarsia, höjd ca 85, 43x85 cm, nyckel medföljer
Slitage, nyckel böjd
759325
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här