Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, skiva i sten, dekor av intarsia, höjd ca 85, 43x85 cm, nyckel medföljer

Slitage, nyckel böjd

759325

2020-04-07