Soffgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP, 7 dlr, gustaviansk stil, delvis skyltmärkta för tillverkare hovleverantör AB Ferdinand Lundquist, Göteborg, dekor av bl a fleuroner, bestående av: soffa med 2 cylinderkuddar s ka pölar, 2 karmstolar, pall, 3 stolar, sitthöjd stolar ca 43, sitthöjd pall ca 46 cm
Slitage, färgavskav, klädsel delvis med nindre skador och fläckar
759327
2020-04-07