Soffgrupp gustaviansk stil

Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 7 dlr, gustaviansk stil, delvis skyltmärkta för tillverkare hovleverantör AB Ferdinand Lundquist, Göteborg, dekor av bl a fleuroner, bestående av: soffa med 2 cylinderkuddar s ka pölar, 2 karmstolar, pall, 3 stolar, sitthöjd stolar ca 43, sitthöjd pall ca 46 cm

Slitage, färgavskav, klädsel delvis med nindre skador och fläckar

759327

2020-04-07