Rörstrand tekoppar

Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar
Rörstrand tekoppar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, 6 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, 1900-talets början respektive 1900-tal, i botten märkta Rörstrand, dekor av blomster, höjd ca 6-7 cm

759329

2020-04-07