Figuriner Hummel

Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel
Figuriner Hummel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MJ HUMMEL, figuriner, 5 st, 1940/50-tal, Tyskland, porslin, höjd ca 7,5-13,5 cm

Obetydligt slitage

759334

2020-04-10