Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LISA LARSON, Gustavsberg, figuriner, 2st, varav en tax i delvis glaserat stengods, längd 15 cm samt en sittande tomte i glaserat stengods, signerad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15 cm
Obetydligt slitage
759341
2020-04-10