Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LISA LARSON, Gustavsberg, figuriner, 2st, varav en tax i delvis glaserat stengods, längd 15 cm samt en sittande tomte i glaserat stengods, signerad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15 cm

Zustandsbeschreibung

Obetydligt slitage

759341

2020-04-10