Yasauaki Sasamoto "Clipper"

Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto
Yasauaki Sasamoto

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YASUAKI SASAMOTO (f. 1952), 6 st "Clipper" pallar, för Dulton, stål, lägsta samt totalhöjd ca 62-74 cm

Smärre slitage och repor

759351

2020-04-11