Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERRBYRÅ, omkring år 1900, senempirestil, fanérad med pyramidmahogny, lådor invändigt fanérade med lönn s.k fågelbär, beslag i mässing, höjd 134, 76x46 cm

PROVENIENS: Familjen Nobel, St. Petersburg

Smärre slitage

759360

2020-04-08