Herrbyrå
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERRBYRÅ, omkring år 1900, senempirestil, fanérad med pyramidmahogny, lådor invändigt fanérade med lönn s.k fågelbär, beslag i mässing, höjd 134, 76x46 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel, St. Petersburg
Smärre slitage
759360
2020-04-08