Olle Skagerfors olja på duk

Olle Skagerfors olja på duk
Olle Skagerfors olja på duk
Olle Skagerfors olja på duk
Olle Skagerfors olja på duk
Olle Skagerfors olja på duk
Olle Skagerfors olja på duk

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

16 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Stilleben, signerad och daterad 1946, olja på duk, ca 56x47,5 cm

759369

2020-04-11