Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, skuren dekor, bemålad, textilklädd, längd ca 181, sitthöjd 46 cm

Slitage, färgbrotfall

759370

2020-04-10