Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerad med mahogny, hjultrissor i mässing, höjd ca 72, 95x65, vardera klaff 27 cm

Bruksslitage

759371

2020-04-10