Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Herrporträtt i allongeperuker, föreställande Johan Schmideberg Öfverstelöjtnant (1697-1748) resp. Johan Törner Lektor i Linköping (1672-1728), ramar i svart och guld, ca 75x63 cm

Reva, lagningar

759373

2020-04-09