Timp Sarpaneva Festivo ljusstakar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA, 6 st "Festivo" ljusstakar, glas, Iittala, Finland, formgiven 1967, signerade TS, höjder mellan ca 8-24 cm

Smärre bruksslitage

759374

2020-04-10