Tillbaka till katalog
Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, 6-armad stomme i komposit, 6 ljuspunkter, skärmar i textil, höjd ca 64, diameter ca 70 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
759378
Päivämäärä:
2020-04-11