Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALF SVENSSON, "Galaxy", fåtöljer, 2 st, DUX, formgivningsår 1968, formgjuten plast, djuphäftad klädsel, sitthöjd ca 38 cm
Brukslitage, repor, fläckor
759380
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här