Yngvar Sandström & Alf Svensson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM & ALF SVENSSON, "Galaxy", fåtöljer, 2 st, DUX, formgivningsår 1968, formgjuten plast, djuphäftad klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, repor, fläckor

759380

2020-04-08