Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFFER, 1 par, glas, 1800-tal, etsad dekor med Gustav IV (IIII) Adolfs monogram, höjd 16,5-17,5 cm.
Propparna med skador och lagningar.
759385
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här