Nild Eric Justelius

Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius
Nild Eric Justelius

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS ERIC JUSTELIUS, stop, Eksjö, 1834, tenn, infällt mynt i lock med Karl XIV Johan i profil, höjd 21 cm

Åldersrelaterat slitage, några bucklor, pip med bristning och lagning

759388

2020-04-12