Tuulikki Pietilä akvarell

Tuulikki Pietilä akvarell
Tuulikki Pietilä akvarell
Tuulikki Pietilä akvarell
Tuulikki Pietilä akvarell
Tuulikki Pietilä akvarell
Tuulikki Pietilä akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUULIKKI PIETILÄ (1917-2009): Motiv från Bornholm, signerad och daterad Tuulikki Pietilä 2.6.47, akvarell, ca 29,5x36 cm

759394

2020-04-08