Takarmatur 1 par Kartell

Takarmatur 1 par Kartell
Takarmatur 1 par Kartell

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FERRUCCIO LAVIANI, 1 par, "FL/Y", takarmatur, för Kartell, Italien, orange transparent metakrylat, etikettmärkning, höjd ca 33, diameter 52 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, klippta sladdar kan förekomma, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

759404

2020-04-11