Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, tidigt 1900-tal, vitmålad, nedfällbar klaff med bakomliggande skrivinredning, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 105,5 cm, 114x49 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, torrsprickor, senare bemålning, repor, fläckar, fuktfläck, ena benet trasigt

759434

2020-04-11