Oidentifierad konstnär akvarell
2020-04-11
759438
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Resö Bohuslän", akvarell med täckvitt, signerad Rolf, daterad ´35, ca 41x50 cm
Ej examinerad ur ram