Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1940-tal, stomme fanérad med mahogny, skjutdörrar, invändigt med utdragbara fack samt hyllplan av ek, mässingslist kring toppskiva samt mässingsskodda fotavslut, höjd ca 75, 175x35 cm, nyckel finns

Bruksslitage, stötmärken samt repor kring fanér förekommer

759441

2020-04-10