Sideboard
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1940-tal, stomme fanérad med mahogny, skjutdörrar, invändigt med utdragbara fack samt hyllplan av ek, mässingslist kring toppskiva samt mässingsskodda fotavslut, höjd ca 75, 175x35 cm, nyckel finns
Bruksslitage, stötmärken samt repor kring fanér förekommer
759441
2020-04-10