Oljemålning Gunnar Jonn

Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963): Stilleben med frukter och blomma, signerad samt daterad 48, olja på pannå, ca 54x45 cm

759450

2020-04-14