Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GOLVUR Rokokostil, 1800-tal, senare bemålat i vitt med förgylld dekor, höjd ca 220 cm

Zustandsbeschreibung

759451

2020-04-16