Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GOLVUR Rokokostil, 1800-tal, senare bemålat i vitt med förgylld dekor, höjd ca 220 cm
Zustandsbeschreibung
759451
2020-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner