Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, Kina, 1800/1900-tal, glaserat lergods, höjd ca 38 cm
Ena armen lagad, nagg, slitage
759457
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här