Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, Kina, 1800/1900-tal, glaserat lergods, höjd ca 38 cm

Ena armen lagad, nagg, slitage

759457

2020-04-11