Matsalsmöblemang
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBLEMANG 1 bord med 3 iläggsskivor, 4 stolar, okänd formgivare, svensk tillverkning, 1930-tal, stolarna med inläggningar av metallband i rygg samt på ben, bordets höjd 73 cm, diam 115 cm, skivornas bredd 33 cm/skiva, stolarnas höjd 84 cm, sitthöjd 45 cm
slitage, märken
759469
2020-04-16