Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP Okänd formgivare, svensk tillverkning, omkr 1930-tal, inläggningar av metallband, försilvrade benavslut i form av stiliserade lejon, invändigt hyllinredning, höjd 149 cm, djup 50 cm, bredd/längd 170 cm

höger dörr går ej låsa med nyckel, slitage, fanérskador, märken

759470

2020-04-16