Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
APATFALVI JANOS CZENE(1904-1984): Stilleben, signerad Apatfalvi Czene, olja på duk, ca 60x78 cm
Zustandsbeschreibung
759481
2020-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner