Handkolorerade tryck Frankrike 1850-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDKOLORERADE TRYCK, 8 st, ur "Le Conseiller des Dames & des Demoiselles 1853", 169, rue Montmartre Paris, Frankrike, bladstrl: ca 27x17 cm

Smärre slitage och fläckar

759488

2020-04-09