Oljemålning Fredrik Af Ekström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK AF EKSTRÖM (1852-1915): Stilleben med fiskar, signerad F. af Ekström, olja på duk, ca 57x78 cm

759490

2020-04-14