William Avar olja

William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Crépuscule, signerad o daterad W. Avar 2000, olja på duk, 33x53 cm

759491

2020-04-08