Bror Kronstrand oljemålning

Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR KRONSTRAND (1875-1950): Damporträtt, signerad och daterad Kronstrand 1916, olja på duk, ca 64x54 cm

Färgbortfall, retuscher

759493

2020-04-09