Silverslevar 2 st

Silverslevar 2 st
Silverslevar 2 st
Silverslevar 2 st
Silverslevar 2 st
Silverslevar 2 st
Silverslevar 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SLEVAR, 2 st., silver, 18/1900-tal, stämplade T Börs samt Tostrup 1906, längd ca 36 cm, total vikt ca 542 g

Zustandsbeschreibung

Bägge med ägargravyr

759499

2020-04-10