Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SLEVAR, 2 st., silver, 18/1900-tal, stämplade T Börs samt Tostrup 1906, längd ca 36 cm, total vikt ca 542 g
Zustandsbeschreibung
Bägge med ägargravyr
759499
2020-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner