Luffararbete

Luffararbete
Luffararbete
Luffararbete
Luffararbete
Luffararbete
Luffararbete

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR MED LOCK Luffararbete, skurna i trä, 5 st, 1800/1900-tal, höjd ca 11-21 cm

slitage

759511

2020-04-15