Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HELMUT MANTEL (född 1925): Motiv med travhästar, signerad, olja på duk, ca 65x131 cm
Zustandsbeschreibung
759520
2020-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner