Två miniatyrmålningar
Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MINIATYRMÅLNINGAR 2 st, 1800-tal, porträtt med kvinna i empireklänning bär svar signatur, porträtt med kvinna i hat signerad Daffinger (möjl Moritz Michael Daffinger, Österrike 1790-1849), höjd med ramar ca 11-15 cm
Zustandsbeschreibung
759522
2020-04-15