Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Flanör i höstlandskap, signerad samt med dedikation daterad 1951, olja på pannå, ca 36x45 cm

759525

2020-04-10