Golvlampa Simris/olympia design Anders Pehrson
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, golvlampa, modellnummer 591, "Simris", "olympia", Ateljé Lyktan, Åhus, stomme av förkromad metall, golvlampans skärm i svartlackerad metall är ställbar på en höj- och sänkbar arm, etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus Made in Sweden, lamphöjd 85-117 cm
Bruksslitage, repor, saknar raster
759539
2020-04-11