Johannes Andersen fåtölj Capri

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtölj, Trensum, 1960-tal, klädsel i senapsfärgad ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, rygghöjd 74 cm

Fläckar, slitage, mindre hål, torkad stoppning

759547

2020-04-10