Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtölj, Trensum, 1960-tal, klädsel i grön ulltextil, sitthöjd ca 42 cm, rygghöjd 97 cm
Mindre hål, slitage, fläckar, torkad stoppning
759548
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här