Johannes Andersen fåtölj Capri

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtölj, Trensum, 1960-tal, klädsel i grön ulltextil, sitthöjd ca 42 cm, rygghöjd 97 cm

Mindre hål, slitage, fläckar, torkad stoppning

759548

2020-04-10