Sivert Lindblom

Sivert Lindblom
Sivert Lindblom

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SIVERT LINDBLOM (född 1931): Sittande man, signerad och daterad Sivert L-80, 3/5, etsning, 53x39 cm, bildmått ca 17,5x11 cm

Zustandsbeschreibung

Blad löst i ram

759554

2020-04-17