Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIVERT LINDBLOM (född 1931): Sittande man, signerad och daterad Sivert L-80, 3/5, etsning, 53x39 cm, bildmått ca 17,5x11 cm
Zustandsbeschreibung
Blad löst i ram
759554
2020-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner