Sängram engelsk stil

Sängram engelsk stil
Sängram engelsk stil
Sängram engelsk stil
Sängram engelsk stil
Sängram engelsk stil
Sängram engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGRAM, engelsk stil, sent 1900-tal, fanerad med mahogny, bäddmått ca 180 x 200 cm, höjd huvudgavel 88 cm.

Bruksslitage, repor.

759564

2020-04-18