Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARTIN M JACOBI (1839-?), landskap med ruin och människor, signerad M M Jacobi, olja på duk, ca 30x40 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre färgbortfall i en kant, krackelyr
759569
2020-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner