Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982), motiv med äng mot skogsparti, signerad Gerell Hemmarö, olja på pannå, ca 45x37 cm

759578

2020-04-11