1-par stolar Magistretti Kartell Selene

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICO MAGISTRETTI, "Selene", 1-par, stolar, Artemide, Italien, formgiven 1969, vit plast, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken

759600

2020-04-11